Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulamin

RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH W INSTYTUCIE ZDROWIA I URODY YASUMI W GDYNI

       Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy: 

 

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest BEAUTYLAB Czerwińska, Szymczakowski Sp.j. adres: ul.Łużycka 1b/3, 81-537 Gdynia, działająca pod nazwą handlową: YASUMI GDYNIA INSTYTUT ZDROWIA I URODY 
 2. Twoje dane osobowe, w szczególności dane wrażliwe, chronione są z najwyższą starannością. W tym celu, wdrożyliśmy m.in. adekwatne procesy i procedury oraz środki mające to zapewnić.
 3. W YASUMI GDYNIA przetwarzane są takie dane osobowe jak na przykład: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, informacje o odbytych zabiegach itp. Zostaniesz o nie poproszona/y w trakcie rejestracji lub podczas wypełniania Karty Klienta.
 4. USŁUGA KOSMETYCZNA W INSTYTUTCIE YASUMI GDYNIA
 1. USŁUGA NEWSLETTER
 1. FORMULARZ KONTAKTOWY
 1. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez  aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 2. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
 3. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 

 

REGULAMIN YASUMI GDYNIA INSTYTUT ZDROWIA I URODY

 1. Instytut Zdrowia i Urody Yasumi zwany dalej "Instytutem Yasumi" ze stroną internetową www.gdynia.yasumi.pl oraz siedzibą w Gdyni, ul. Łużycka 1b/3
 2. Godziny otwarcia Instytutu: od poniedziałku do piątku: 9:30 - 19:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny. Dodatkowe dni nieczynne ogłaszane za pośrednictwem strony internetowej albo na stronie www.facebook/YasumiGdynia
 3. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, profesjonalne porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług. Pracownicy Instytutu dokładają wszelkich starań, aby Klienci korzystający z zabiegów byli w pełni usatysfakcjonowani. W trosce o wysoki poziom usług i chcąc zapewnić pełna dyspozycyjność dla wszystkich naszych klientów prosimy o przestrzeganie niniejszego regulaminu.
 4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu. Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut
  Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą/kosmetologiem w salonie w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.
 6. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.
 7. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Instytut Yasumi zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
 8. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.
 9. W przypadku zmiany cen, ceny będą aktualizowane na stronie internetowej.
 10. Karnety/bony wykupione w Instytucie Yasumi ważne są przez okres 3 miesięcy od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa/fizjoteraputę. Wykupione zabiegi promocyjne należy zrealizować w ciągu 1 miesiąca od daty zakupu.
 11. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, oraz z voucherami, bonami zniżkowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności kartą bądź punktami partnerów współpracujących z Instytutem np. Benefit, Sodexo itp.
 12. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług/bonów lub kosmetyków.
 13. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.
 14. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, voucherami, bonami lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 15. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób, Instytut Yasumi pobiera przedpłatę w wysokości min 50% wartości zarezerwowanych zabiegów. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 2 dni przed umówionym zabiegiem. W przypadku płatności bonem podarunkowym przedpłata 50% wartości zarezerwowanych zabiegów jest pobierana automatycznie.
 16. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie, którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.
 17. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem/serią zabiegową, bonem prezentowym lub voucherem nie przyjdzie na umówioną godzinę, i nie odwoła tej wizyty, mimo przypomnienia przez Instytut o wizycie w formie telefonicznej lub sms-owej, Instytut Yasumi traktuje to jako usługę zrealizowaną, a kwota zgodnie z rodzajem zarezerwowanej usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera.
 18. W przypadku odwołania umówionej wizyty w terminie krótszym niż 24h robocze przed wizytą,
  Instytut Yasumi odlicza 50% wartości bonu lub karnetu przypadającego na daną wizytę.
 19. Klient zobowiązany jest do stawienia się na umówiony zabieg punktualnie. W przypadku
  spóźnienia, pracownik Instytutu Yasumi może zakończyć zabieg w przewidzianym wcześniej czasie, a Klient zobowiązany jest do uiszczenia pełnej kwoty za zaplanowany zabieg.
 20. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać
  niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

 

Gdynia, dnia 01.08.2019r.