Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Diana Czerwińska – Kosmetolog
Diana Czerwińska

Kosmetolog

Wykładowca w trójmiejskich placówkach edukacyjnych, magister chemii oraz kosmetolog. Od początku swojej kariery łączyła te dwie dziedziny w celu jak najlepszego zgłębienia tajników kosmetologii. Zarówno urządzenia Hi-Tech, składy i działanie kosmetyków nie mają przed nią tajemnic.

Małgorzata Mikołajczyk – Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci
Małgorzata Mikołajczyk

Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci

Swój profesjonalizm zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu w branży Spa, liderka masażu, ekspertka w pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności holistyczne zaopiekuje się każdym Klientem.

Aleksandra Mazur – Kosmetolog/ Terapeuta Spa
Aleksandra Mazur

Kosmetolog/ Terapeuta Spa

Wiedzę zdobywała w Yale Campus - Coleg Cambria w Wielkiej Brytanii. Biegle posługuje się językiem angielskim.  Pracowała jako kosmetolog w renomowanych SPA za granicą oraz na statkach wycieczkowych. Jej Klienci cenią sobie indywidualne podejście , dokładność oraz zaangażwoanie podczas zabiegu.

Katarzyna Miłoszewska – Recepcjonistka / Terapeuta SPA
Katarzyna Miłoszewska

Recepcjonistka / Terapeuta SPA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze spacjalizacją Odnowa Bilogiczna i SPA. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w pracy w branży Beauty, swobodnie posługuje się językiem angielskim. Ujmuje swoim uśmiechem i pozytywnym usposobieniam, krórym dzieli się z otoczeniem. Dba, aby wszytsko  w naszym Instytucie było na swoim miejscu i było przygotowane do świadczenia najwyższej jakości usług. Posiada kompleksową wiedzę o wszytskich zabiegach oferowanych w Yasumi Gdynia, dzięki czemu doradzi odpowiedni zabieg i zaplanuje termin wizyty w naszym Instytucie.

Izabela Trejda – Kosmetolog
Izabela Trejda

Kosmetolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kosmetolog z ponad 5-letnim doświadczeniem, pasjonatka swojego zawodu. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy. Ujmuje spokojem i pogodą ducha dzięki czemu zabiegi w jej wykonaiu gwarantują pełnie odprężenia. Iza obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, a my z niecierpliowścią czekamy aż do nas wróci.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie