Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Aleksandra Nyske – Kosmetolog
Aleksandra Nyske

Kosmetolog

Adeptka Wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu. Ujmuje swoim uśmiechem i pozytywnym usposobieniem, którym dzieli się z otoczeniem. Dba o to aby w Naszym Instytucie wszystko było na swoim miejscu i było przygotowane do świadczenia najwyższej jakości usług. Posiada kompleksową wiedzę o wszystkich zabiegach oferowanych w Yasumi Gdynia dzięki czemu doradzi odpowiedni zabieg i zaplanuje termin wizyty w Naszym Instytucie. 

Diana Czerwińska – Kosmetolog
Diana Czerwińska

Kosmetolog

Wykładowca w trójmiejskich placówkach edukacyjnych, magister chemii oraz kosmetolog. Od początku swojej kariery łączyła te dwie dziedziny w celu jak najlepszego zgłębienia tajników kosmetologii. Zarówno urządzenia Hi-Tech, składy i działanie kosmetyków nie mają przed nią tajemnic.

Alicja Bernard – Kosmetolog
Alicja Bernard

Kosmetolog

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Doświadczona Kosmetolog, nieustannie zgłębiająca wiedzę i umiejętności z zakresu dbałości o zdrowie i urodę. W swojej pracy cechuje się profesjonalizmem i troską o satysfakcję Klienta. Zabiegi przez nią wykonywane gwarantują perfekcyjne wykonanie i pełnię odprężenia.

Małgorzata Mikołajczyk – Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci
Małgorzata Mikołajczyk

Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci

Swój profesjonalizm zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu w branży Spa, liderka masażu, ekspertka w pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności holistyczne zaopiekuje się każdym Klientem.

Izabela Trejda – Kosmetolog
Izabela Trejda

Kosmetolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kosmetolog z ponad 3-letnim doświadczeniem, pasjonatka swojego zawodu. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy. Ujmuje spokojem i pogodą ducha dzięki czemu zabiegi w jej wykonaiu gwarantują pełnie odprężenia.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie