Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Agnieszka Łuczak – Manicurzystka, pedicurzystka, specjalistka pielęgnacji oprawy oka
Agnieszka Łuczak

Manicurzystka, pedicurzystka, specjalistka pielęgnacji oprawy oka

Specjalizuje się w zabiegach manicure i pedicure oraz zabiegach oprawy oka jak np. lifting rzęs. Dokłada wszelkich starań, aby każdy zabieg przebiegał w  miłej atmosferze, tak aby każda klientka poczuła się wyjątkowo i komfortowo. Każdy klient to nowe wyzwanie, któremu stara się sprostać w 100%.

Diana Czerwińska – Kosmetolog
Diana Czerwińska

Kosmetolog

Wykładowca w trójmiejskich placówkach edukacyjnych, magister chemii oraz kosmetolog. Od początku swojej kariery łączyła te dwie dziedziny w celu jak najlepszego zgłębienia tajników kosmetologii. Zarówno urządzenia Hi-Tech, składy i działanie kosmetyków nie mają przed nią tajemnic.

Agata Skibińska – Recepcjonistka
Agata Skibińska

Recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego - Wydział Zarządzania.
Rozpoczęła swoją przygodę z kosmetologią na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zdrowia.
Chcąc poznać branże beauty od środka dołączyła do naszego zespołu.
Będzie Państwa przewodnikiem po świecie Yasumi.

Justyna Hołysz – Kosmetolog
Justyna Hołysz

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.  Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

Małgorzata Mikołajczyk – Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci
Małgorzata Mikołajczyk

Terapeuta SPA, masażystka, stylistka paznokci

Swój profesjonalizm zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu w branży Spa, liderka masażu, ekspertka w pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności holistyczne zaopiekuje się każdym Klientem.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie