Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Zabieg HIFU MED LIFT 3D – oferta salonu YASUMI Gdynia.

Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry, bez przerywania ciągłości skóry i bez konieczności rekonwalescencji tylko w YASUMI Gdynia. Zabieg wykonywany urządzeniem, które otrzymało wyróżnienie w kategorii Produkty Unikatowe i Nowatorskie na Beauty Inspirations. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Więcej

Laserowy peeling węglowy, znany również jako hollywoodzki zabieg Black Doll, wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego (Nd:YAG) Carbon Peel & Tatoo Laser typu Q-Switch. Nasz laser emituje wiązkę laserową o aż trzech długościach fali: 532nm, 1064nm oraz 1320nm - to nowość na rynku nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY.

Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Cząsteczki węgla z maski CPY głęboko wnikają w najdrobniejsze nierówności, ujścia gruczołów łojowych, zagłębienia i pory skóry, a następnie absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozje. W następstwie tego zjawiska złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane. Warte podkreślenia jest zmniejszenie po zabiegu stanów zapalnych powstałych w przebiegu trądziku.

 

Więcej

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna, wykorzystywana od lat w medycynie metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom jesteśmy w stanie odmłodzić i ujędrnić skórę, a także zlikwidować cellulit, rozstępy oraz rozbić tkankę tłuszczową. Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest także leczeniu i profilaktyce łysienia.

Przebieg zabiegu: Demakijaż - odkażenie skóry + nałożenie znieczulenia+ mezoterapia igłowa z dobranym indywidualnie preparatem + zabezpieczenie skóry po zabiegu.

Więcej

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.

Przebieg zabiegu: Demakijaż + Peeling kawitacyjny + Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna + Aplikacja preparatu + Aplikacja kremu (z wyjątkiem zabiegu na skórę głowy)

Więcej

Usuwanie tatuaży laserem neodymowo – yagowym (Nd:YAG) w technologii Q-Switch to jedyna tak bezpieczna metoda pozwalająca na całkowitą redukcję pigmentu w skórze. Usuwamy tatuaże w znieczuleniu, bez blizn i powikłań, a także konieczności rekonwalescencji lub ograniczeń w codziennych czynnościach. Carbon Peel & Tatoo Laser typu Q-Switch o długości fali 1064nm i 532 nm, którego używamy, to innowacyjne urządzenie zapewniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa obarczone minimalnym ryzykiem. Za pomocą lasera można usunąć ciemne tatuaże wykonane przy pomocy kolorów tj.: czarny, szary, grafitowy oraz elementy wykonane kolorem czerwonym.

Więcej

Botulina, czy też toksyna botulinowa, to jedna z najstarszych substancji stosowanych w medycynie estetycznej. Początkowo stosowana do leczenia zeza lub kurczy szyi, następnie od 1994 roku w nadpotliwością rąk i stóp, a od 2010 roku w leczeniu migreny. Wreszcie, toksynę botulinową zaczęto stosować w celu rozluźniania mięśni mimicznych twarzy odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek i tak substancja ta zyskała ogromną popularność. Z powodu swojego długiego istnienia w medycynie botulina jest bardzo dobrze przebadana i w lekarskich rękach wykazuje bardzo duży profil bezpieczeństwa.

Więcej

Cechą atrakcyjnego wyglądu jest niezwykła gra świateł i cieni, która uwypukla centralne części twarzy. Z wiekiem, gdy skóra traci swoją sprężystość i jędrność, "obszary światła" stają się coraz mniej widoczne, a "obszary cienia"  uwypuklają się. Nasza twarz może się również wydawać nieatrakcyjna z powodu zaburzenia wielkości poszczególnych jej części względem siebie (np. zbyt cofnięty podbródek, mało wyraźne lub zapadnięte policzki). Celem zabiegów wolumetrycznych jest próba odzyskania prawidłowej geometrii twarzy oraz nadania prawidłowych proporcji poszczególnym jej częściom. 

Więcej

Usta to jeden z centralnych punktów twarzy, dlatego wiemy, że są dla Ciebie bardzo ważne.
W naszym Instytucie zabiegi modelowania i powiększania ust z wykorzystaniem różnych technik - dopasowanych indywidualnie do potrzeb pacjentki wykonuje wyłącznie lekarz, bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja, aby ustalić jaki efekt interesuje klienta. Wiele klientek obawia się że po zabiegu powiększania ust będzie wyglądać sztucznie - bez obaw, oddając się w profesjonalne ręce po zabiegu powiększania ust można wyglądać naturalnie.
Marzą Ci się duże, pełne usta? Czy delikatne i naturalne? A może Twoje usta straciły już dawną objętość i chciałabyś ją odbudować? Borykasz się z asymetrią, którą chciałabyś wyrównać? Decyzja należy do Ciebie.


Więcej

Stymulatory tkankowe to jedno z największych osiągnięć współczesnej medycyny przeciwstarzeniowej. Oparte na kwasie hialuronowym, hydroksyapatycie wapnia czy polinukleotydach preparaty pobudzają skórę do regeneracji i odnowy.

Więcej